URIAGE Xemose SOS Спреј против чешање 200ml

Го смирува чешањето и ја намалува сувоста на кожата. Ја засилува тројната бариера на кожата. Смирува за помалку од 60 секунди. Инстант висока ефикасност против чешање. Храни интензивно (10% Shea Butter + Illipe масло) .

800 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.