#URIAGE BEBE 1ER ХИДРАНТНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ НА БЕБЕ

Наменета за секојдневна нега на кожата на лицето на бебињата
• За нормална, чувствителна и дехидрирана кожа
• Лесно се впива и ја штити нежната бебешка кожа од надворешни влијанија

425 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.