URIAGE BEBE 1ER КРЕМ ЗА СКАЛП НА БЕБЕ

Регулира и спречува настанување на теменица
• Секојдневна нега на кожата
• Ја смирува иритацијата и брзо ја елиминира теменицата

435 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.