URTEKRAM Nordic Birch Регенератор за нормална коса од скандинавска бреза

Одлична хидратантна комбинација од алое вера, лецитин и глицерин, кои ја прават вашата коса здрава, лесна и лесно чешлива. Додека пак екстрактот од лист од бреза помага при зајакнување.

47% состојки од органско потекло

79% состојки од органско потекло, без вода и минерали

100% состојки одприродно потекло сертифицирано од Ecocert Greenlife

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ:Нанесете на косата и нежно масирајте. Оставете го да делува 2-3 минути, потоа исплакнете.

475 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.