URTEKRAM NORDIC BERRIES Шампон за сува и оштетена коса од скандинавски бобинки

Шампон исполнет со природните хидратанти алое вера и глицерин, исто како и листот од бреза и екстракт од коњско опавче. Дозволете и на скандинавската бреза да се погрижи за вашата коса.

 

  • 14% состојки од органско потекло
  • 45% состојки од органско потекло, без вода и минерали
  • 100% состојки од природно потекло сертифицирано од Ecocert Greenlife

500мл

800 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.