URTEKRAM Серум за лице со витамин Ц

Хидратантен, лесен серум со пептиди и хиалуронска киселина кој ја зголемува хидратацијата и дава убав сјај. Богат со антиоксидантен витамин Ц од супер-овошјa како какаду слива, слива од кафен бор и бурдекинска слива за прекрасен сјај и придобивки против загадување.

За комплетен хидратантен третман и совршен сјај, нанесувај секој ден пред вашата дневна и ноќна крема.

  • 20.2% состојки од органско потекло
  • 99.2% состојки од природно потекло

1,065 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.