VAL STRONG Гел за коса

300 мл

133 ден

Опис

Гарантира зацврстување на косата, остава природен изглед и пријатен мирис, ја смирува косата, не ја лепи и не го оштетува влакното. Косата е подготвена за обликување, лесно се рашчешлува и не го губи сјајот.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.