Промоција!

LOTUS Velvet Mini Angol

100 x 70 cm

3,400 ден 2,720 ден

Исчисти

Опис

Ротирај и уживај во секоја положба со новата Велвет Колекција на Лотус. Изработена од цврсто, свиленкасто, водоодбојно кадифе чија нежност ќе ве освои за момент и топло ќе ве гушка.

:: Одржување на 30 Степени :: Гаранција 2 години :: Бесплатна достава во Македонија :: Бесплатно враќање :: Не сте задоволни? Примете ги парите назад ::

VELVET MINI ANGOL Size: 70х100cm | Filled: EPS Polystyrene | Covered: Silk Poliester 650g. | Water repellent  | Free delivery

 

ADVANTAGES: Permanent, strong and Water resistant external cover with a zipper; Enables use inside and outside;  Can be washed in the machine;  Non toxic; No sharp edges;  Internal and external  Water resistant jacket;  Branding Opportunities

 

MEDICAL FACTS: The expanded beads in the inner jacket allow Lotus to be constructed as needed for a comfortable fit of pregnant women or people with physical injuries in the back, legs and neck. Lotus products used to gain the attention of children who have trouble concentrating when learning or special monitoring exercises.x 70 cm

Дополнителни информации

Боја

Avocado, Beige, Brown, Denim, Gold, Gray, Green, Ivory, Lavanda, Mint, Pistachio, Silver, Turquoise, White, Wine

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.