❤️VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST SPF50 Kрем за лице 50ml

Ги изгладува брчките. Делува на пигментни флеки. Ги преобликува контурите на лицето.
Го обединува биопептидот, протеин на кожата добиен преку биоинженеринг екстрахиран од грашок, и витамин Cg, антиоксиданс познат по ефектот на осветлување.

3,080 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.