VICHY LIFTACTIV SUPREME FILLER Серум 30ml

Liftactiv Supreme HA Epidermic Filler претставува интензивен серум на хијалуронска киселина кој ги намалува знаците на брчки и фини линии на кожата. Формулиран со дерматолошки активни состојки како што се витамин ЦГ и Б5, серумот ја исполнува кожата со влага и помага да се изедначи појавата на фини линии и брчки со ефект на полнење. Погоден за чувствителна кожа. Дерматолошки тестиран. Хипоалерген.

. Нанесете на исчистено лице и врат избегнувајќи ја областа околу очите. За најдобри резултати користете наутро и навечер.

2,787 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.