VICHY MINERAL 89 PROBIOTIC Концентрат за регенерација на кожа 30ml

Серумот претставува интензивен концентрат за обновување, регенерирање и зајакнување за сите типови на кожа, дури и најчувствителните.
Богат со пробиотици, овој серум делува на знаци на стрес на кожата, коригира фини линии и губење на еластичноста.
Овој серум исто така ја навлажнува кожата, ги поправа оштетувањата од стресот и ја зајакнува.

Употреба:
Нанесете од серумот наутро и навечер, на исчистено и суво лице, пред вообичаената хидратантна нега.

2,261 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.