VICHY Neovadiol Perimenopause Revitalizing Night Cream Ноќен крем наменет за жени во менопауза 50мл

Ноќниот крем наменет за жени во менопауза Vichy Neovadiol е формулиран за да помогне во сувоста, опуштеноста и губењето на густината на кожата што почнува да работи додека спиете.

Овој ноќен крем, исто така, има ефект на ладење кој помага при симптомите на нега на кожата од менопаузата кои се појавуваат во текот на ноќта.

Ја вклучува популарната вулканска вода Виши, хијалуронска киселина и екстракт од проксилан касија.

2,748 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.