VICHY Neovadiol Post-Menopause Night cream Ноќен крем 50ml

Ноќен крем Vichy Neovadiol Magistral 50ml

Овој ноќен крем е индициран за жени во менопауза па наваму кои сакаат да ја подобрат цврстината на кожата и да го редефинираат овалот на лицето, вратот и јаготките.

Тој е многу хранлив и помага да се спречи сушење на кожата, што го прави идеален за сува или многу сува кожа.

2,748 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.