VICHY SLOW ÂGE Дневна крема SPF 30

Slow Âge се препорачува кај сите жени изложени на штетни влијанија од околинта и кои сакаат да делуваат на постоечките знаци на стареење на кожата и да ја успорат нивната појава.
ИЗБЕГНУВАЈТЕ ГО ПОДРАЧЈЕТО ОКОЛУ ОЧИ. За осетлива кожа. Хипоалергено. Со Vichy минерализирана термална вода. Без парабени.
Кожата е моментално хидрирана и заштитена. Од ден во ден кожата е помазна, со подобрен тонус и млад здрав сјај.

2,246 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.