VILA Омекнувач за алишта

1 л и 2л

98 ден168 ден

Исчисти

Опис

Средство со висок квалитет кој слуши за омекнување на алиштата притоа оставајки пријатен мирис кој долго трае.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

1 л, 2 л

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.