VILA Течен детергент и омекнувач за алишта во боја

2 л

210 ден

На залиха

Опис

Наменет е за перење на алишта и при тоа остава траги на свеж мирис.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.