VIVAX Вентилатор со вода

  • FS 40M
  • НУДИ СПЕЦИЈАЛНИ ОПЦИИ СО МОЌНОСТ ОД 100 W
  • ДИЈАМЕТАР НА ГЛАВАТА НА ВЕНТИЛАТОРОТ 40 CM
  • ТРИ БРЗИНИ НА ДУВАЊЕ
  • КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 2 ЛИТРИ, ДОВОЛНО ЗА – ОСУМ ЧАСА РАБОТА И ВРВНО РАЗЛАДУВАЊЕ
  • ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
  • ГОЛЕМ LED ЕКРАН KOJ ПОКАЖУВА ТЕМПЕРАТУРА
  • ТАЈМЕР ОД 7.5 ЧАСА,
  • КОНТРОЛНА ТАБЛА СО СЕНЗОРСКО УПРАВУВАЊЕ.

5,690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.