Волнен заштитник за перница

Димензии:
50 х 70 cm
Во пакетот има две навлаки

Одговара на секоја перница со стандард димензија.

Волнениот заштитник има Woolmark сертификат

Произведено во Англија

1,390 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.