WILDA SIBERICA / GLOW ШАМПОН ЗА БЕЗЖИВОТНО КРЗНО И ВОЛУМЕН – 1000 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
КАМИЛИЦА • СИБИРСКИ МОВ • ЕКСТРАКТ ОД БЕЛА ВРБА

1,225 ден

Опис

За миленичиња со безживотни крзна, на кои им недостасува БОЈА и ВОЛУМЕН. Дивата брусница е омилениот деликатес на лисиците. Тие сакаат да ја јадат, додека одмараат. Содржи олеична киселина која го хидрира крзното и е богата со антиоксиданти кои го прават крзното светло и свиленкасто.

Погоден за кучиња и мачки.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на влажно крзно, масирајте една минута, па исплакнете со топла вода.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.