WOW TOYS SORT AND TIDY TAYLOR Камионот за рециклирање и Тејлор

Вклучува: Тејлор камион за рециклирање, две фигури, три канти за рециклирање.

1 – 5 г

2,621 ден 2,242 ден

Опис

Рециклирањето никогаш не било толку забавно! Тејлор е ваш пријателски камион за рециклирање, користете ја нејзината корпа за да вметнете отпад во камионот или да ги сортирате отпадоците и да ги превртите во задниот дел. Подредете ги трите различни канти за рециклирање на облека, играчки и чевли во корпите на предниот и задниот дел на камионот и повлечете ги рачките за да ја испратите рециклирање во „дробилка“ за да се сортираат. Се отвора странична врата со кликнување за да го испразните камионот за да започнете нов ден на рециклирање исполнето со забава.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.