XIAOMI Mi Vacuum Cleaner G11 Правосмукалка

Xiaomi Mi правосмукалка G11 – моќна рачна правосмукалка која нуди едноставно ракување и одржување, висока моќ на вшмукување 185W – 23% повеќе од претходната генерација, до 120.000 вртежи во минута, филтрација со 12 циклони зафаќа до 99,5% од алергени со големина од 03. nm.

TFT екранот ја прикажува состојбата на батеријата и режимите на полнење. Автоматски ја прилагодува моќноста на површината што се вакумира благодарение на инфрацрвениот сензор.

Специјална четка за душек.

Li-ion батерија, траење на батеријата до 60 минути, полнење од 3,5 часа, батерија што може да се отстрани, ниво на бучава 79dB, капацитет на резервоарот 0,3l, компоненти што се перат, подобрена повеќенаменска глава на четка.

Докинг-станица поставена на ѕид со полнење на батеријата.

26,922 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.