НА ПОПУСТ 14%

Xiaomi Електрична четка за заби T700

5,990 ден

Опис

Четка која можете да ја прилагодите преку апликацијата – содржи 3 препорачани методи на четкање и 3 избори за времетраење на четкањето или можете да го изберете вашиот омилен метод на четкање. Покрај сето тоа, во апликацијата можете да ја следите историјата на четкање и да ги следите вашите навики. Четката вибрира до 39.600 пати во минута, што овозможува прецизно чистење на кариес и други проблеми со забите.
Содржи голема батерија од 1050 mAh која овозможува четката да работи до 24 часа. Има магнетно безжично полнење од 360 степени и само треба да го ставите на базата за полнење и ќе почне да се полни автоматски. Има LED дисплеј што го прикажува резултатот од четкањето, преостанатата батерија и други информации како потсетници. Четките се специјално дизајнирани за чувствителни заби за да не се иритираат, а доволно се дебели за да ги чистат тешко достапните места.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.