XIAOMI 14″ M CASUAL DAYPACK РАНЕЦ

Со до 64MB меморија,

преносот на податоци е постабилен,

обезбедување непречена работа на поголем број функции,

и стабилна поврзаност на повеќе смарт уреди.

460 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.