Xiaomi 14″ M Casual Daypack Црн Ранец

Лаптоп ранец,

стилски, идеален за секојдневно носење,

полиестерски материјал, 14 “,

скриени патенти.

Димензии 34х22,5х13см

490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.