❤️XIAOMI 5-Blade Electric Shaver Електрична машинка за бричење

Електричната машина за бричење Mi 5-Blade се одликува со иновативен мотор со линеарна магнетна суспензија што испорачува постојана моќност на сенасочната лебдечка глава. Овие врвни карактеристики ви даваат поголема контрола за почисто и полесно бричење.

Неговите глави со пет сечила и три различни форми на сечила можат да го скратат секој стил на брада со едно поминување.

Прецизното внатрешно сечило е изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик со остар агол од 30° и научно дизајниран раб на сечилото за подобри перформанси и издржливост на сечењето

  • Ефикасно бричење, силна и стабилна моќност
  • Режим на брзина за високоефикасно бричење
  • Водоотпорна оцена IPX7
  • Полнење од тип C
  • Ергономски и магнетски дизајн
  • Флексибилен и лесен за употреба

5,757 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.