XIAOMI Buds 3 Black Слушалки

Xiaomi Buds 3 – безжични слушалки со врвна технологија за поништување шум и врвен квалитет на звукот.

Поништување на бучава до 40dB (3 режими на интензитет), 3 микрофони со активно намалување на шумот, двоен магнетен динамичен драјвер, три широки фреквентни опсези и чувствителен преоден одговор, квалитет на звук Hi-Fi, професионално подесување од Xiaomi Audio Laboratory според физичка акустика и психолошка акустика за детално подесување на кривата на одговор на фреквенцијата. Огромно траење на батеријата – 7 часа слушалки и уште 32 часа со кутија за полнење (со исклучен ANC).

Контроли на допир, безжично QI полнење, IP55 сертификат за издржливост.

6,189 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.