XIAOMI Buds 3T Pro Black Слушалки

Xiaomi Buds 3T Pro од висока класа кои ти нудат хибридно активно поништување шум (ANC) до 40 dB, режими за префрлување светло/балансирано/длабоко, режим на транспарентност, динамички преобразувачи од 10 mm со двојни магнети, DLC мембрана обложена со поддршка за професионални LHDC 4.0 кодек.

Поддршка за 2 истовремено поврзани уреди, USB-C полнење, до 6 часа животен век на слушалките и 24 часа со кутија.

Контрола на допир.

IP55 сертификат за отпорност на прашина и вода.

6,805 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.