XIAOMI Curved Gaming Monitor 34 EU Монитор

Резолуција: 3440 × 1440

• Бои: 16.7 million (8-bit)

• Светлина: 300 cd/m²

• Екран: 21:9

• Освежување на екран: 144 Hz

• Приклучоци: HDMI 2.0 x 2; DP1.4 port x 2; AUDIO port x 1;AC power cable IN port x 1

• Има прилагодување на висина / ротација / монтажа на ѕид.

31,930 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.