XIAOMI Ketler PRO Smart Електричен Бокал

Електричен Бокал

  • Моќност 1.800 V
  • Дополнителна Bluetooth® функција,
  • Функција за прилагодување на температурата до 12 часа,
  • Температура на 5 нивоа
  • Боја Бела
  • Димензии 235mm x 204mm x 145mm
  • Пластичен материјал, не’рѓосувачки челик
  • Капацитет: 1.5l

3,775 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.