XIAOMI Luggage Classic 20″Blue Куфер

Пакувањето работи никогаш не било полесно.

 • Модерен дизајн и изведба
 • TSA двојна безбедносна брава за зголемена заштита на вашата облека и електроника
 • Одлична отпорност на удари и притисок
 • Трислојниот композитен материјал PC Convesto нуди добра отпорност на притисок.
 • Телескопска рачка
 • Можете да го прилагодите на вашите потреби во четири поставки за висина.
 • Благодарение на двојната брава TSA, не мора да се грижите за богатствата што ги носите со себе
 • Тркала од 360° кои се направени за да се минимизира бучавата при употреба.  Основите на тркалата се оддалечени 12,5 mm за да се обезбеди стабилност при стоење.

4,574 ден

Опис

 

 • Внатрешноста се состои од практични простори за складирање облека и мали предмети. Поставата изработена од полиестерски влакна ќе ја остави вашата облека пријатна на допир.
 • Материјал на облога: Полиестер 100%
 • Тежина: 3,3 кг
 • Димензии: 375 × 225 × 550 mm
 • Место за складирање до 38л

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.