XIAOMI Mi 20W Wireless Charging Stand Полнач за мобилен

 

  • Вертикална структура на штандот, брзо полнење
  • Безжичен блиц полнач од 20 W, компатибилен со повеќето уреди за безжично полнење
  • Дизајн со двојна намотка, полнење и во вертикална и во хоризонтална положба
  • Растојание за сензори од 4 мм, телефоните може да се полнат дури и со нивната заштитна маска
  • Интелигентно откривање на туѓи тела на FOD, мулти-заштита за безбедност
  • Влезен напон 2 волти
  • Тежина на ставката 6,35 Ounces

1,063 ден

На залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.