Xiaomi Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух

Ефикасното трослојно јадро со вграден True HEPA филтер може да постигне PM CADR до 320 m³ / h и, заедно со системот за циркулација на воздушниот канал 360 ° °, се прочистува со голема брзина за долго траен прочистен воздух.

Тродимензионалниот циркулационен систем 360° е во состојба целосно да го прочисти воздухот со брзина од 106m² на час за да обезбеди свеж воздух за дишење во еден момент.

Гаранција12 месеци

7,080 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.