#Xiaomi Mi Air Purifier 3H EU прочистувач за воздух

 

 • OLED дисплеј на допир
 • Ласерски сензор за честички
 • Повзување со Mi Home App апликација преку Wifi конекција
 • Поддршка за гласовни асистенти Google Assistant и Амазон Алексаt
 • PM CADR – 380 m3h
 • 3 слојна филтрација True HEPA филтер
 • Најдобри резултати за соби до 45м2
 • 3 брзини
 • Мод за работа при спиење
 • Трајност на филтер до 12 месеци
 • Тежина 4.8 кг
 • Димензии- 240x240x520 мм

Гаранција12 месеци

12,999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.