НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 507 ДЕН.

XIAOMI MI AIR PURIFIER 3H WHITE ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ

Прочистувач на воздух

Ефективна област  26 ~ 45м2

Димензии 240 x 240 x 520 мм

13,498 ден 12,900 ден

Опис

CADR (ЧЕСТИЧКИ) 380 М³ / Ч

CADR (ФОРМАЛДЕХИД) 60 М³ / Ч

ПРОЧИСТУВАЊЕ НА ЧЕСТИЧКИ ОД 0,3ΜM 99,97%

МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ НА ЗВУКОТ 33 ~ 64 DB

ПРЕПОРАЧАНА ПРОМЕНА НА ФИЛТЕР 6 ~ 12 МЕСЕЦИ

НОМИНАЛНА МОЌНОСТ 38W

НОМИНАЛЕН НАПОН AC100-240V

НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА 50 / 60HZ

ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1,5 М

ПОВРЗУВАЊЕ СО WIFI

IEEE 802,8 B / G / N 2,4 GHZ

БОЈА БЕЛА

НЕТО ТЕЖИНА: ПРИБЛ. 4,8 КГ

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.