XIAOMI Mi Bedside Lamp 2 Ламба

  • Футуристичко и редефинирано паметно осветлување
  • Прилагодување на осветленоста / Приспособување на бојата
  • Контрола на паметна апликација
  • Wifi поврзување / Bluetooth 4.2
  • 16 милиони бои / 12 W / 400 лумени
  • Табла на допир
  • Контрола на гласовникот

4,362 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.