XIAOMI Mi Camera 2K Magnetic Mount Камера

  • Резолуција: 2304 × 1296
  • Работна температура: -10℃ до 50℃
  • Агол на гледање: 125°
  • Ротирачка магнетна монтажа од 180°
  • Поддржува 7-дневно ролинг складирање во cloud; инфраред; Откривање на движење
  • Компатибилен софтвер: Android 6.0 и iOS 11.0 или понова верзија

 

Што содржи пакувањето:
  • Xiaomi Mi 2K камера со магнетна држач – бела x1
  • Кабел за полнење x1
  • Метална налепница x1
  • Упатство за употреба x1

2,617 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.