XIAOMI Mi Casual Daypack Black Ранец

  • Ранец за лаптоп
  • Димензии:440 x 320 x 160 mm
  • Водоотпорен материјал: Напредната IPX4 облога на материјалот обезбедува отпорност на вода што влегува од која било насока.
  • Скриен џеб: Невидливиот џеб со патент на работ на задниот панел делува како чувар за сите вредни предмети како што се TWS/ слушалки, пасош, телефон против кражба.

490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.