XIAOMI Mi Casual Daypack Dark Blue Ранец

  • Платнен ранец
  • Димензии: 340 x 225 x 130mm
  • Материјал: Полиестер
  • Прилагодливи ремени за рамо, водоотпорност, поседува џеб за шише со вода
  • Со доволно голем капацитет за Вашите потреби

490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.