XIAOMI Mi Casual Daypack Pink Ранец

  • Димензии: 41 x 28.5 x 16.5 cm
  •  Одговара за лаптоп: до 14 инчи
  •  Капацитет (во литри): 10Л
  •  Тежина: 400г
  •  Материјал: 100% полиестер

460 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.