XIAOMI Mi Compact Bluetooth Speaker 2 Звучник

  • Компактен и лесен
  • Јасен и природен звук
  • Батерија долга 6 часа
  • Bluetooth со голема брзина 4.2

Поврзи се со твојот мобилен телефон , компјутер, ТВ и други уреди.

  • Вградениот микрофон ти овозможува да примаш дојдовни повици без физички пристап до твојот телефон.

Со едноставно притискање на копчето за вклучување, можеш да ја активираш оваа опција.

 

690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.