Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar Светлосна лента за осветлување монитор

Light Bar Светлосна лента за осветлување компијутерски монитор

Се прицврстува брзо и безбедно, не зазема простор на вашето биро и ви дава сосема нов извор на силна светлина. Погоден е за монитори со максимална дебелина од 32 мм. Најстабилна монтажа е на монитори со горна дебелина >10мм, аголот се менува рачно (не се препорачува за преносни компјутери).

  • Светло што не предизвикува непријатност или отсјај
  • Безжичен далечински управувач од 2,4 GHz за прилагодување на осветленоста и температурата на бојата од 2700-6500K (топло жолта до ладно бела)
  • Индексот на рендерирање на бои е Ra90. Тоа значи дека сите бои се пренесуваат без изобличување, исто како и при природното осветлување
  • Се поврзува преку USB Type-C со вашиот компјутер, лаптоп, адаптер за напојување, надворешна батерија итн.
    Моќта на осветлување е еднаква на 5W

2,600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.