НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

Xiaomi Mi dash cam 1s камера за во кола

 • Модел на производ: MJXCJLY01BY
 • Сензори: SONY IMX323, 1 / 2.9 инчен CMOS
 • Процесор: Mstar MSC8328P Резолуција: 1920 * 1080
 • Објектив: F1.8 дијафрагма, 160 ° широкоаголен објектив
 • Батерија: 240mAh
 • Инсталација: Високо квалитетни пластични и електростатски налепници
 • Влезен метод: копчиња на допир
 • Напојување: 5V / 2.0A
 • Конекција: Wi-Fi 802.11 b / g / n
 • Звук: Вграден микрофон и звучник
 • Екран: 3.0TFT HD LCD
 • Тежина: 90 g

Содржина на пакетот: Камера x1, Рамка x1, Високо Температурна налепница x2, полнач x1, рачка x1, високотемпературно лепило x2, кабел за фото апарати 3.5m

 • Гаранција 12 месеци

3,821 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.