XIAOMI Mi Dual Mode Wireless Mouse Black Глушец за компјутер

 • Модел: Пренослив безжичен глушец Mi
 • Материјал: Алуминиум (рамка) и пластика (копчиња)
 • Тип: Ласер
 • Bluetooth: 4.0 LE
 • Работна фреквенција: 2,4 GHz
 • Bluetooth растојание: 10 метри
 • Копчиња: 3 копчиња
 • DPI: 1200 макс
 • Трајност: 20 милиони кликања.
 • Батерија: 2 X AA батерии
 • Компатибилен оперативен систем: Windows 7/8/10
 • Димензии: 102 x 58 x 34 mm
 • Тежина: 56 гр
 • Боја црна

Содржина на пакетот:

1 x Xiaomi Mi пренослив безжичен глушец
1 x ресивер за глувче
1 x Упатство за употреба

759 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.