XIAOMI Mi Electric Scooter 1S EU електричен тротинет

  • 30км Голем дострел
  • 25 километри на час
  • Макс брзина 12,5 км
  • Тежина 3кг
  • Брзо преклопување 8,5
  • Пневматски гуми
  • Мултифункционална табла
  • Воздухопловно одделение и алуминиумско тело
  • E-ABS + диск сопирачка

32,386 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.