НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 11%

XIAOMI MI Electric Scooter PRO2 електричен тротинет

600W Максимална моќ

45Km Досег

25Km/h Максимална брзина

3 секунди Брзо склопување

8.5‘’ Пневматски гуми

Мултифункционална табла

Аеродинамично алуминиумско тело

E-ABS + дискови

31,998 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.