XIAOMI Mi Electric Shaver S500 Машинка за бричење

  • Влажно или суво бричење
  • PPG површина против отпечатоци од прсти
  • IPX7 водоотпорен полно тело, лесен за чистење
  • Лебдечка технологија за бричење 360°, погодна за сите контури на лицето
  • Сечила изработени од висококвалитетен JFE и SANDVIK челик, поиздржлива употреба
  • ECM технологија за електрохемиска обработка за поостри ножеви
  • Брзо полнење за само 2 часа и 60 минути автономија
  • Мотор со високи перформанси со брзина на сечење од 3,9 m/s
  • Отстранлива глава за поудобно и поефикасно чистење

 

 

2,690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.