НА ПОПУСТ 8%

XIAOMI Mi Electric Shaver S700 ЕЛЕКТРИЧНА МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ

 Машинка за бричење
 суво и мокро користење
 се мие под вода
 IPX7
 Керамички сечила со исклучително долг животен век
 главата се отстранува за полесно чистење
 ЕСМ технологија за поостри ножиња
 полнење 2 часа
 60 мин користење
 Приклучок: Type C
 BHR5720EU

6,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.