Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 EU Фен за коса

Xiaomi Mi Ionic фен за коса H300 е јонски фен за коса кој се грижи за вашата коса со своите 50 милиони негативни јони. Оваа мала машина за сушење одржува константна температура од 57ºC (134ºF) и има два начини на употреба (мека и силна).

  • Сето тоа со моќност од 1600W .

2,490 ден

Опис

Технички спецификации Xiaomi Mi Ionic фен за коса H300:
Марка: Xiaomi Mi
Модел: Јонски фен H300
Температура: 57ºC/134ºF
Моќност: 1600 W
Тековна фреквенција: 50 Hz
Напон: 220 – 240 V
Димензии (со млазница за стил): 135 x 77 x 215 mm
Тежина (со млазница за стил): 539 гр
Боја: Бела

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.