НА ПОПУСТ

XIAOMI MI LEDTV 4S 43″UHD Android Телевизор

Tелевизор со одлична дефиниција и квалитет. Процесорот е унапреден со цел да овозможи подобро искуство при гледање , телевизорот исто така располага со голема меморија и од таа причина може да подржи поголем број на апликации.

Ултра јасниот звук е последица на моќта која ја поседува звучнината на 8W звучниците.

Квалитетот на сликата 4K – Ultra HDR е уште еден доказ за уникатноста на овој телевизор.

 

25,297 ден

Опис

Технички податоци

  • Бренд:  Xiaomi
  • Модел :Mi LED 4S 43”
  • Големина На Дисплеј: 43”

Димензии

  •  Должина: – 959,6мм;
  • Висина – 556,8мм;
  • Тежина (без основа) – 7,2кг; Тежина( со основа) – 7,32

 

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.