XIAOMI Mi Light Detection Sensor Рефлектор

Mi сензор за вашиот паметен дом,  автоматско вклучување на ориентационите светла.

Опсег 0 – 83.000 Lux, протокол Zigbee 3.0 (може да се поврзе со Mi Home Hub или портал од паметниот сет на Xiaomi).

Батерија CR2450.

715 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.